Taşıma Yemek Hizmeti
Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmeti

 

Taşıma yemek hizmeti olarak adlandırdığımız yemek hizmeti, kendi mutfağımızda üretip sıcaklığını ve özelliğini koruyarak kısa bir süre içerisinde müşterilerimizin yemek alanlarına taşıdığımız ve sunumunu gerçekleştirdiğimiz hizmet türüdür. Bu hizmet türünün avantajları da aşağıdaki gibidir:

 

Taşıma yemek hizmetinde üretilen her yemek türü kendi alanlarında uzmanlaşmış aşçılar tarafından üretilir. Örneğin, çorbalar için çorba yapımı konusunda uzmanlaşmış aşçı ve yardımcıları, pilav için pilav yapımında uzmanlaşmış aşçı ve yardımcıları kullanılır. Böylelikle üretilen yemekler damak tadının en üst seviyesine hitap edecek şekilde üretilmiş olur.

 

Taşıma yemek hizmeti maliyet olarak avantajlıdır. Toplu satın alma ilkesi doğrultusunda satın alınan malzemeler hem en kaliteli malzemeler olup aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir. Ayrıca ortalama değişken maliyetler de optimum verim noktasındadır yani yemek fiyatlarına yansıması göreceli olarak azdır.

 

Bir başka önemli avantaj da yemek saatlerinde esnekliktir. Günün her saati yemek üretim tesislerimizde yemek üretimi gerçekleştirmektedir. Böylece gece yemekleri, mesai yemekleri gibi normal üretim saatlerinin dışında yemek talep edilmesi durumunda hızlı bir reaksiyon gösterilebilir.

 

Taşıma yemek hizmetinin avantajlarının bir diğeri de, müşterilerin yemek için fazla bir alan ayırmaması söylenebilir. Yani yemek üretimi için ayırmak zorunda olduğunuz alana ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu da müşterilere dolaylı olarak kazanç sağlayacaktır.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014